KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253271
nr 1625 3271
Oidentifierad konstnär. "Night on the town". Signerad, daterad 2016, oramad. Olja på duk, 90x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 21:07:13
100 kr
300 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)